HİZMET SÖZLEŞMESİ

Telif Hakkı

Bu siteyi ziyaret ederek ve bunun yanında Amerika Vizesi Başvuru Rehberi’ni satın alarak, Hukuk Departmanı’mızdan izin almadan tasarım, yazı, logo, kod, ürün ya da grafik gibi hiç bir materyali kopyalamayacağınızı, yeniden yayınlamayacağınızı ya da hiç bir şekilde dağıtmayacağınızi kabul etmiş olursunuz. Telif hakkı ile ilgili tüm sorularınızı lütfen contact@usavisitorvisa.net adresine gönderiniz. Telif ya da marka koşullarını ihlal eden kişiler hakkında yasal işlem başlatma hakkına sahibiz.

Link Verme ve Çerçeveye Alma

Bireylerin ya da şirketlerin ürünlerimiz ve servisimiz hakkında aldatıcı ya da yanlış bilgiler vermemesi halinde sitemize link vermelerine izin veriyoruz. Karşılıklı link değişimi hakkında daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin. Hiç bir koşulda internet sitemizi kullanarak çerçeve yapılmasına ya da görsel sunumu değiştirecek herhangi bir tekniğe izin vermiyoruz.

Dağıtım Politikası

  • Tüm mesajlara 6 saat içerisinde cevap verme şirketimizin politikasıdır. Mesajlara geliş tarihlerine gore cevap verilecektir.
  • Amerika Turist Vizesi Başvuru Rehberi’ni satın alırsanız, kredi kartı onayı ile birlikte direkt olarak ürüne ulaşabileceksiniz. Ödemeyi doğrulama sayfasında ve doğrulama mailinde ürünü hemen indirme şansını elde edeceksiniz. Ürünü aldığınız tarihten itibaren 30 gün içerisinde Geri Ödeme talebinde bulunabilirsiniz.

Fiyatlandırma ve Kur

Bilgilendirici internet sitemiz aracılığıyla Amerika Turist Vizesi Başvuru Rehberi’ni 59.95 dolara satın alabilirsiniz. Tüm ödemeler Amerikan Doları üzerinden gerçekleştirilir. Ödemeleri VISA ya da MasterCard’ınız aracılığıyla yapabilirsiniz. Yabancı bir ülkeye ait hesap ya da kredi kartı ile alışveriş yapıyorsanız, bankanız Amerikan doları kuruna gore fiyat kesecektir. Sitemizi ziyaret etmeniz ya da iletişim adresinden genel sorular sormanız karşılığında herhangi bir ücret talep edilmeyecektir.

Geri Ödeme Politikası

Talep edilmesi halinde, ürünün satın alındığı tarihten itibaren 30 gün içerisinde geri ödeme garantisi veriyoruz. Ancak bunun için bize e-posta ya da telefonla ulaşarak adınızı ve kredi kartınızın son 4 hanesini bildirmeniz gerekecek. Geri ödemeyi sadece dolar üzerinden yaptığımız için bankanız geri ödeme günündeki kura gore ödeme yapacaktır. Bu konuda bizim yapabileceğimiz bir şey yok. Geri ödeme talebi alındığı gün ödeme yapılır ancak bankanın bunu hesabınıza geçmesi 2-3 günü bulabilir.

İptal Politikası

  • Müşteri:
    Satın alma işlemini iptal talebi, satın alma işleminden 72 saat içerisinde e-posta ya da telefonla ulaşarak gerçekleştirilir. Bu koşullara uygun olması halinde % 100 geri ödeme yapılır. 3 günden sonra yapılan iptal talepleri için Geri Ödeme Politikası sayfasını ziyaret ediniz.
  • Şirket:
    Hile kontrol sistemimizden geçmeyen satış işlemlerini iptal etme hakkına sahibiz. Satın alma işlemi iptal edildiyse ödeme alınmaz ve müşterinin ürünümüzü indirme şansı söz konusu olmaz.

Bu Poliçede Değişiklikler

Zaman zaman bu Hizmet Sözleşmesi’nde bazı değişiklikler yapma gereği ortaya çıkabiliyor. Bu sözleşmede yapılacak tüm değişiklikler sayfanın başlangıcında 4 hafta boyunca gösterilecektir. Ürünlerimizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda Hizmet Sözleşmesi’ni gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Yasal Uyarı: Bu internet sitesi özel bir şirket tarafından yönetilir ve Amerika Elçiliği ya da Konsolosluğu ile bir bağlantısı yoktur. Daha fazla bilgi için Gizlilik Poliçesini ve Hizmet Sözleşmesini ziyaret ediniz.