תנאי שימוש

הודעה על זכויות יוצרים

בביקורך באתר שלנו וברכישתך האופציונלי של המדריך להגשת בקשה לויזה לארצות הברית שלנו, אתה מסכים בכך שאין להעתיק, לפרסם מחדש או להפיץ ללא רשות מהמחלקה המשפטית שלנו חומר כלשהו (עיצוב, טקסט, סמל, קוד, מוצר וגרפיקה). נא להעביר כל בקשה הקשורה לזכויות יוצרים ל: contact@usavisitorvisa.net. הפרת זכויות יוצרים ו/או הסימן המסחרי שלנו עלולה לגרום פעולה משפטית.

קישורים ומסגור

אנו מתירים ליחידים וחברות לקשר לאתר שלנו כל עוד אותם הקישורים אינם מטעים או רומזים באופן כוזב שאנחנו מאשרים את המוצר/השירות של אותה חברה או יחיד. אנא צור קשר אם ברצונך לקבל מידע נוסף על התוכנית שלנו להחלפת קישורים הדדית. איננו מרשים, בנסיבות כלשהן, לגורם כלשהו ליצור מסגור סביב האתר שלנו ו/או להשתמש בטכניקות המשנות את המראה החזותי שלו.

מדיניות מסירה

  • מדיניות החברה שלנו היא לענות כל הודעת דוא"ל תוך 6 שעות ממועד קבלתה. הודעות דוא"ל נענות לפי סדר קבלתן.
  • אם תבחר לרכוש את המדריך להגשת בקשה לויזה למבקר בארצות הברית, תהיה לך גישה מיידית למוצר לאחר כרטיס האשראי. המוצר יהיה זמין באופן מיידי בדף אישור ההזמנה ובאמצעות המייל לאישור הזמנה. מדיניות ההחזר שלנו היא 30 יום מתאריך הרכישה.

תמחור ומטבע

האתר האינפורמטיבי שלנו מאפשר לך לרכוש את המדריך להגשת בקשה לויזה למבקר בארה"ב תמורת US$ 59.95. כל העסקאות נערכות בדולר ארה"ב. ניתן לשלם באמצעות כרטיס ויזה או מסטרקארד (הן בכרטיס לחיובים בלבד והן באשראי). אם כרטיס האשראי/חיוב שלך הונפק בארץ זרה, הבנק המקומי שלך עשוי לדרוש תשלום עמלה המרת מט"ח קטנה עבור רכישת מוצר הנמכר בדולר ארה"ב. ניתן לגלוש באתר שלנו או ליצור קשר איתנו כדי לשאול שאלות כלליות ללא תשלום.

מדיניות החזרים

אנו מציעים החזר כספי מלא אם מתבקש תוך 30 יום מתאריך הרכישה. עם זאת, עליך לפנות אלינו באמצעות דוא"ל או טלפון ולכלול את שמך המלא ואת 4 הספרות האחרונות של הכרטיס האשראי שלך. היות ואנחנו מציעים החזרים בדולר ארה"ב בלבד הבנק או המוסד שהנפיק את הכרטיס אשראי שלך עשויים להשתמש בשער חליפין שונה במועד ביצוע ההחזר. אין לנו כל שליטה על שער החליפין לפיו יבוצע ההחזר. כל בקשת החזר מונפקת ביום היא מתקבלת ובדרך כלל לוקח לבנק או לחברת האשראי 2-3 ימי עסקים להשלים את ביצוע ההעברה לחשבונך במלואו. אנחנו איננו מבצעים החזרים חלקיים.

מדיניות ביטול

  • הלקוח:
    בקשה לביטול תוגש בכתב או בטלפון תוך 72 שעות ממועד הרכישה. החזר 100% יונפק בהתאם לקיום תנאים אלו. נא לעיין במדיניות ההחזר שלנו עבור בקשות ביטול לאחר 3 ימים.
  • החברה:
    שמורה לנו הזכות לבטל כל רכישה אשר לא עוברת את המערכת לזיהוי הונאה שלנו. במידה ותבוטל הזמנה היא לא תחויב וכבר לא יהיה ללקוח את האפשרות להוריד את המוצר שלנו.

שינויים במדיניות הנ"ל

שינוי תקנות והסביבה העסקית עשויים לגרום לנו לשנות את תנאי השימוש האלה מדי פעם. שינוי כלשהו במדיניות הזאת תצוין בתחילת הדף הזה במשך 4 שבועות. אנו ממליצים לך תמיד לסקור את תנאי השימוש שלנו (ושל מישהו אחר) לפני שתבחר להמשיך לגלוש באתר שלנו או לרכוש מוצר/שירות כלשהו מאתרים אחרים.

כתב ויתור משפטי: אתר אינטרנט זה מופעל על-ידי חברה פרטית שאין לה זיקה לשגרירות או הקונסוליה כלשהי. עיין במדיניות הפרטיות שלנו ובתנאי השימוש לקבלת מידע נוסף.