GİZLİLİK POLİÇESİ

Bu Gizlilik Poliçesi sizleri, ziyaretçilerimizi ya da müşterilerimizi 1) internet sitemiz aracılığıyla ne tür bilgiler topladığımız ve 2) bilgileri ne yaptığımız konusunda bilgilendirmek için oluşturulmuştur. Bu police, coğrafi konumu dikkate alınmaksınız tüm ziyaretçilerimiz için geçerlidir ve domain adımız altında tüm sayfanın alt bilgi bölümünde yer alır. İnternet sitemiz ya da bu Gizlilik Poliçesi hakkında sorularınızı contact@usavisitorvisa.net adresinden Hukuk Departmanımıza iletiniz.

Ne Tür Bilgiler Toplanır

İnternet sitemizi ziyaret eden kişiler hakkında 2 çeşit bilgi toplanır:

  1. Kişisel Olmayan Bilgiler
  2. Kişisel Bilgiler

Kişisel Olmayan Bilgiler

İnternet sitemizin ziyaretçilerinin Analytics İstatistik Programı aracılığıyla kişiliğinize dair olmayan bazı bilgiler toplanır. Bu tür bilgilere örnek verecek olursak bunlar; ne tür internet tarayıcısı kullandığınız, ne tür işletim sistemi kullandığınız, hangi sayfaları ziyaret ettiğiniz ve hangi fotoğraflara ya da linklere tıkladığınız gibi verilerdir. Bu tür veriler bilgisayarınızın çerez özelliği sayesinde elde edilir ve sizler bu verileri istediğiniz zaman tarayıcınızın seçenekler menüsünden silebilirsiniz. Bu bilgiler bize kişisel bilgiler getirmez ve sizin kimliğinizi belirlemek için kullanılmaz.

Kişisel Bilgiler

Kullanım rehberimizi indirmeye karar verirseniz, ürün sayfamız üzerinden bize bazı kişiler bilgilerinizi sunmak zorundasınız. Bu bilgiler ödeme işlemi için gereklidir. Ne olursa olsun sizin bilgileriniz, bizim rehberimizi alacağınız işlem dışında asla kullanılmaz. Ürünümüzü almak için ürün sayfasında Hizmet Sözleşmesi’ni okuduğunuzu belirten kutucuğu işaretlemeniz gerekmektedir. Güvenlik nedeniyle kredi kartı numaralarının tamamanını ne saklıyoruz ne de daha sonra tamamına ulaşabiliyoruz.

Bizimle sadece iletişim kurarsanız e-posta adresinizi, sorunuzu ve eklemeyi tercih ederseniz adınızı ve adresinizi bileceğiz. E-posta adresinizi ve adınızı sorunuzu cevaplamak için kullanacağız. E-posta adresinizi başla amaçla kullanmayacağız. Bize ulaşmak için yazdığınız veriler sadece müşteri servisimiz tarafından sorularınızı cevaplamak için kullanılır. Tüm e-postalar aylık olarak silinirler.

Yakın İlişkiler

İnternet sitemiz başka şirketlerle herhangi bir ilişkiye sahip değildir. Kullanıcılarımızdan ya da müşterilerimizden aldığımız verileri asla kimseye satmayız ya da kimseyle paylaşmayız. Bu internet sitesi özel bir şirket tarafından yönetilir.

Veri Güvenliği

Sitemize gönderilen kişiler bilgiler Amerika’daki sunucularda saklanırlar. Sunucu fiziksel açıdan korunmuştur ve sadece şirketimizin çalışanları bu sunucuya ulaşabilirler. Bilgilerinizi sürekli korumak için fiziksel, elektronik ve yönetimsel her türlü önlemi alıyoruz. Satın alma işlemi esnasında bilgileriniz SSL ile şifrelenir. Kendi bilgilerinizi silip düzenleyebileceğiniz bir hesap sistemimiz olmadığı için bilgilerinizin düzenlenmesini ya da kalıcı olarak silinmesini istediğiniz zaman lütfen bizimle iletişime geçiniz.

Bu Poliçede Değişiklikler

Zaman zaman bu Gizlilik Sözleşmesi’nde bazı değişiklikler yapma gereği ortaya çıkabiliyor. Siz ziyaretçilerimiz ve müşterilerimizin, vermiş olduğunuz bilgileri nasıl koruduğumuzu bilmeniz önemli. Bu sözleşmede yapılacak tüm değişiklikler sayfanın başlangıcında 4 hafta boyunca gösterilecektir. Ürünlerimizi ziyaret ettiğiniz zamanlarda Gizlilik Poliçesi’ni gözden geçirmenizi öneriyoruz.

Yasal Uyarı: Bu internet sitesi özel bir şirket tarafından yönetilir ve Amerika Elçiliği ya da Konsolosluğu ile bir bağlantısı yoktur. Daha fazla bilgi için Gizlilik Poliçesini ve Hizmet Sözleşmesini ziyaret ediniz.