מדיניות פרטיות

קבענו את מדיניות הפרטיות הזאת כדי להודיע לך המבקר ו/או לקוח שלנו על 1) איזה מידע אנחנו אוספים דרך אתר האינטרנט שלנו, 2) אופן הטיפול במידע. מדיניות זו חלה על כל המבקרים בלי קשר למקום הגיאוגרפי בו הוא נמצא והיא נמצאת בתחתית כל עמוד בדומיין שלנו. נא פנה למחלקה המשפטית שלנו בנוגע לכל שאלה הקשורה לאתר או למדיניות הפרטיות הזאת ב: contact@usavisitorvisa.net

איזה מידע נאסף

כמבקר באתר האינטרנט, קיימים שני סוגי מידע שעלולים להיאסף:

  1. מידע שאיננו מאפשר זיהוי אישי
  2. מידע המאפשר זיהוי אישי

מידע שאיננו מאפשר זיהוי אישי.

כמבקר באתר שלנו, יש מידע מסוים שאיננו אישי שנאסף בנוגע לביקור שלך באמצעות התוכנה הסטטיסטית שלנו המכונה Analytics. דוגמאות למידע הנ"ל הן סוג הדפדפן שאתה משתמש בו (למשל Chrome, Firefox, Internet Explorer, Safari, וכו'), מערכת הפעלה שאתה משתמש בה (כגון חלונות, Mac, אנדרואיד, ועוד), באיזה דפים ביקרת ועל איזה קישורים לחצת. המידע הנ"ל מתקבל באמצעות "cookie" שאתה יכול להסיר בכל רגע נתון באמצעות תפריט האפשרויות בדפדפן שלך. קובץ ה-cookie שלנו איננו שולח נתון כלשהו פרטי שלך אלינו ומעולם איננו קשור לדבר כלשהו שניתן להשתמש בו כדי לזהות אותך.

מידע המאפשר זיהוי אישי

אם תבחר לרכוש את המדריך להגשת בקשה שלנו יהיה עליך לספק מידע אישי מסוים לשם בדיקה באמצעות עמוד המוצר המאובטח שלנו (https://). אנו מבקשים רק את המידע הנדרש להשלמת העסקה, כגון שמך, הכתובת למשלוח חשבונית, כתובת הדוא"ל שלך ופרטי כרטיס האשראי. לא ייעשה, בשום פנים ואופן, שימוש במידע שלך לשם מטרה כלשהי שאיננה קשורה לרכישת המדריך להגשת בקשה. כדי לרכוש את המוצר שלנו עליך לבחור בתיבת הבחירה בדף המוצר כדי לציין שקראת והסכמת עם תנאי השימוש. איננו שומרים או יש לנו גישה לכל ספרות כרטיס האשראי מטעמי אבטחת מידע.

אם תבחר רק ליצור עמנו קשר, נדע את כתובת הדוא"ל, את מהות השאלה שלך ואת השם/כתובת שלך (אם תבחר לכלול אותו). אנו נשתמש רק בכתובת הדוא"ל שלך ובשמך כדי להשיב על שאלתך, ולא נשתמש בכתובת הדוא"ל שלך לכל מטרה אחרת בנסיבות כלשהן. המידע שאתה שולח בעת יצירת קשר איתנו משמש רק את סוכני שירות הלקוחות שלנו כדי להשיב על שאלתך. כל המיילים נמחקים על בסיס חודשי.

שיוכים ארגוניים

האתר שלנו איננו משתייך לחברה או צד שלישי כלשהו. אנחנו איננו מוכרים או מעבירים כל מידע על המבקרים שלנו ו/או הלקוחות שלנו לאף אחד. האתר מופעל ומנוהל על ידי חברה פרטית.

אבטחת מידע

המידע האישי הנשלח אלינו הוא מאובטח על שרתים הממוקמים בארצות הברית. השרת מוגן פיזית במיקום נגיש רק לעובדים של החברה המארחת שלנו. אנחנו נוקטים באמצעים פיזיים, אלקטרוניים וניהוליים כדי להגן על המידע שלך בכל עת. שכבות socket מאובטחות (SSL) אשר מצפינות את המידע למשלוח חשבוניות שלך משמשות אותנו במועד שליחת הזמנה. היות ואין לנו מערכת חשבוניות כלשהי שבאמצעותה אתה יכול לבטל או לעדכן את המידע שלך, אם ברצונך לעדכן את המידע על ההזמנה שלך או לבטל אותה לצמיתות עליך ליצור קשר איתנו.

שינויים למדיניות הנ"ל

שינויים בסביבה העסקית ובתקנות מחייבים אותנו לשנות את מדיניות הפרטיות מעת לעת. חשוב ביותר שאתה, המבקר ו/או הלקוח שלנו, תדע איך אנחנו מתייחסים למידע שאנו אוספים ממך וכיצד אנחנו שומרים עליו. שינוי כלשהו במדיניות הזאת תצוין בתחילת הדף הזה במשך 4 שבועות. אנו ממליצים לך תמיד לסקור את מדיניות הפרטיות שלנו (ושל אחרים) לפני שתבחר להמשיך לגלוש באתר שלנו או לרכוש מוצר/שירות כלשהו מאתרים אחרים.

כתב ויתור משפטי: אתר אינטרנט זה מופעל על-ידי חברה פרטית שאין לה זיקה לשגרירות או הקונסוליה כלשהי. עיין במדיניות הפרטיות שלנו ובתנאי השימוש לקבלת מידע נוסף.