שאלות הנשאלות בתדירות גבוהה

אנו מצפים להזדמנות לעזור לך, בין אם אתה לקוח קיים או רק מבקר באתר שלנו. להלן מספר שאלות ותשובות נפוצות לגבי נסיעה לארצות הברית.

מעולם לא הייתי בארצות הברית לפני-כן. תוכל להציע מקום כלשהו או אטרקציה לבקר?
בהחלט! בהתאם לאינטרסים שלך ולמטרתך אנו בהחלט נציין לך את הכיוון הנכון. שלח נא דוא"ל למחלקת שירות הלקוחות שלנו עם סקירה קצרה של מה אתה רוצה לחוות ואנו נספק לך המלצות שלנו.
איך אדע איזה סוג ויזה לארצות הברית אני צריך?
קיימים מעל 20 סוגי ויזה שונים בהתאם למטרת הביקור שלך בארצות הברית. אם אתם מתכנן לבקר למטרת תיירות או עסקים אז אתה צריך ויזה ה-B-1 עסקי או B-2 ויזה לתייר. אם אתה אזרח "ארץ ויתור ויזה", בדרך כלל מותר לך להיכנס לארצות הברית על-ידי בקשת מתן אישור כניסה און -ליין. עם זאת, אם כוונתך היא לעבוד בארצות הברית, ממשלת ארצות הברית יצר אשרות עבודה שונים בהתאם לסוג העבודה אתה מתכוון להשיג. אנא בקר באתר מחלקת המדינה לקבלת מידע נוסף, או פנה אלינו עבור ההמלצה שלנו בהתאם למצב שלך.
האם אתם יכולים לעזור לי לקבוע מועד לראיון בשגרירות ארה"ב?
למרבה הצער, אין באפשרותנו לסייע לך להשיג תאריך ראיון. בהתאם למדינה שלך, שגרירות ארה"ב המקומית רשאית לקבל רק פניות שבוצעו באינטרנט באמצעות טלפון או קוד PIN ושיחת טלפון. זכור למלא את הטופס DS-160 מקוון לפני שתזמין את הראיון שלך. הורד את "המדריך להגשת בקשה לויזה למבקר בארצות הברית" לקבלת מידע נוסף אודות אופן הזמנת הראיון לשם קבלת הויזה.
אני שוקל לשכור מכונית בארצות הברית. ניתן להשתמש ברישיון הנהיגה שלי או עליי להשיג רישיון נהיגה בינלאומי?
ישנם מספר דברים שעליך להיות מודע להם בנוגע להשכרת רכב בארצות הברית. באופן כללי, עליך להיות לפחות בן 25, להביא רישיון הנהיגה שלך המקומי וכן כרטיס אשראי תקף. ייתכן שתשלם תשלום נוסף אם אינך בן 25. סביר להניח שחברת השכרת הרכבים ימקם חסימה משמעותית (הרשאות) בכרטיס האשראי שלך, לכן אנו ממליצים לך להביא לפחות שני כרטיסי אשראי כאשר שאתה מתכוון להשכיר רכב בארצות הברית. בדרך כלל לא נדרשה רישיון נהיגה בינלאומי, אך אנו ממליצים לפנות לחברת השכרת רכב לקבלת המידע העדכני ביותר.
האם הטלפון הנייד שלי הזר יפעל בארצות הברית?
הדבר תלוי בטלפון ובתוכנית המקומית שלך. אנו ממליצים לך לבדוק עם ספק הטלפון הסלולרי המקומי שלך לפני הטיסה. מה שעליך לקחת בחשבון הוא: חיובי הנדידה, השותפים האמריקאים הפוטנציאלים ורשת ה-GH US 1.9.
האם בטוח להשתמש בכרטיס האשראי שלי בארצות הברית?
כן! מקובל מאוד שימוש בכרטיסי אשראי עבור כל סוגי הרכישות, במסעדות, מלונות, השכרת רכב, כרטיסים, חנויות, תחנות דלק וכן רכישות יומיות אופייניות אחרות שלך. כפי שקורה עם כרטיסי אשראי במדינות אחרות עליך להיות ערני, לשמור על אישורי הקניות שלך ולבדוק את המאזן כל יום כדי שתוכל לזהות עסקאות חשודות. מומלץ להביא כרטיס אשראי נוסף לשעת חירום ולדעת את פרטי הקשר עם חברת האשראי שלך.
האם ניתן להיכנס לארצות הברית מספר פעמים בשנה עם ויזה B-2?
אם הונפקה לך ויזה "Multiple Entry" תהיה רשאי להיכנס לארצות הברית באופן בלתי מוגבל כל עוד הויזה תקפה. למטיילים המחזיקים בויזה B1/B2 בדרך כלל מותר לשהות במדינה במשך 6 חודשים כל פעם שהם נכנסים.
אני גר בחו"ל, אבל ברשותי דרכון אמריקאי ודרכון שנית האם עליי להגיש בקשה לויזה?
לא, אתה לא נדרש להגיש בקשה לויזה לארצות הברית. אזרחי ארצות הברית חייבים להיכנס ולצאת באמצעות דרכון אמריקאי.

כתב ויתור משפטי: אתר אינטרנט זה מופעל על-ידי חברה פרטית שאין לה זיקה לשגרירות או הקונסוליה כלשהי. עיין במדיניות הפרטיות שלנו ובתנאי השימוש לקבלת מידע נוסף.